REGATY

Regaty o Puchar Komandora Jacht Klubu Wrocław

„Regatowy weekend w KSW HUTNIK Pogoria przeszedł do historii. Działo się i będzie co wspominać – oooj będzie! Po ciężkiej walce, okupionej zdartą skórą na rękach, ukończyliśmy dwudniowe Regaty o Puchar Komandora Jacht Klubu Wrocław.”

„Nasze żeglarskie święto w pigułce:
Przy zmiennej pogodzie – w słońcu i flaucie na przemian z deszczem i porywistym wiatrem, udało się rozegrać 9 wyścigów w trybie przesiadkowym, w których udział wzięło 20 zawodników.

„Atrakcje” wiatrowe uniemożliwiły ukończenie 2 biegów, które zostały przerwane ku niezadowoleniu załóg znajdujących się wtedy na czele stawki.

Zwycięzcy III Regat o Puchar Komandora Jacht Klubu Wrocław:
I MIEJSCE Anna Dobrzańska, Katarzyna Czarnecka i Krzysztof Stańczyk
II MIEJSCE Wojciech Żyszczyński, Magdalena Sigda, Adam Lenartowski
III MIEJSCE Piotr Siedlecki, Paweł Walter, Katarzyna Mazur
Gratulujemy!

Gorąco dziękujemy przede wszystkim gospodarzom, Panu Komandorowi oraz Darkowi Bałazemu i całej ekipie KSW HUTNIK POGORIA, za nadzwyczajną gościnność i ogrom pracy włożonej w organizację całej imprezy. Dziękujemy komisji sędziowskiej za sprawne przeprowadzenie regat a wszystkim uczestnikom za fun sportowej rywalizacji fair play.

Pozdrawiamy wszystkich, którzy mieli swój udział w sukcesie tej imprezy, także dopingujących. Zabawa była przednia, kto był ten wie – i to nie jest nasze ostatnie słowo! Liczymy na Was w przyszłym roku.

Tymczasem zapraszamy do oglądania fotorelacji zmagań na wodzie i wieczornego ogniskowania w zacisznej zatoce otulonego lasem jeziora Pogoria1. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Dorota, Maciej, Małgorzata, Wiola.”

Publikacja za:

Zobacz inne