Wydarzenia i imprezy

Pamięci Marka Stachurskiego

22 maja br. w KSW „Fregata” wspominaliśmy Marka Stachurskiego – bosmana, żeglarza i Przyjaciela, który przez lata był ważną częścią naszego środowiska.

Podczas spotkania nie zabrakło muzyki, którą kochał, zdjęć, przywołujących wspólne chwile i ludzi, dla których był ważną częścią żeglarskiego świata. Była to okazja do przypomnienia człowieka, dla którego żeglarstwo było całym życiem.

Szczególnym momentem wydarzenia było odsłonięcie pamiątkowej ławeczki, która od teraz będzie przypominać o Marku i jego obecności wśród żeglarzy związanych z Pogorią.

Marku, pozostawiłeś po sobie znacznie więcej niż wspomnienia.

KSW Hutnik Pogoria

Zobacz inne