Strona główna Aktualności Regaty
AktualnościNasz klubLinkiRejsyGaleria zdjęć
Sponsorzy
Aktualności - Regaty
DRUGA EDYCJA PUCHARU ŚLĄSKA 2016 - ZALEW PRZECZYCE
Czytaj więcej
Baltic Sail Nord Cup 2011 z kokpitu AQUADUO
Po powrocie z urlopu który spędziliśmy w gronie klubowym żeglując po greckich Cykladach udaliśmy się w dniach 2-3.07.2011 do Górek Zachodnich koło Gdańska na regaty Baltic Sail Nord Cup. Regaty te rozgrywane były na wodach Zatoki Gdańskiej i była to kolejna, czwarta już edycja Pucharu Polski klasy Omega.
Do Górek poza naszą załoga wybrały się również załogi z zaprzyjaźnionych klubów, z Fregaty tradycyjnie już Radek, Proxima, Delirium oraz Sławek z LOK – u.
Czytaj więcej
PUCHAR POLSKI EDYCJA II, PSZCZYNA 28 – 29.05.2011
Jeszcze nie ochłonęliśmy po ostatnich regatach w Chełmie Śląskim na Jez. Dziećkowice a już kolejne regaty za nami. Aż 44 załogi z całej Polski wystartowały na Jez. Łąka koło Pszczyny w drugiej edycji Pucharu Polski w klasie Omega Sport i Omega Standard. Była to rekordowa ilość załóg na tym akwenie.

FILM Z REGAT
Czytaj więcej
PUCHAR POLSKI 2011 KLASY OMEGA WYSTARTOWAŁ !!!
Witam wszystkich po dość dłuuuugiej przerwie spowodowanej zimą i….
W miniony weekend 14- 15.05.2011 na Jez. Wdzydze miała miejsce inauguracja tegorocznego Pucharu Polski w klasie Omega Sport, Omega Standard i klasie Micro.
Dzięki uzyskanej dotacji z Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza i przy wsparciu Zarządu naszego klubu po raz kolejny będziemy mogli godnie reprezentować nasz region i klub na żeglarskich arenach Polski
Czytaj więcej
Trzecia edycja Pucharu Polski 2010 w klasie Omega Sport i Omega Standard
Trzecia edycja Pucharu Polski 2010 w klasie Omega Sport i Omega Standard
Siwik Intertrade Cup, Mrągowo 15-16 maj


Tak, tak, to już trzecia edycja Pucharu Polski. Drugą edycją były regaty o Puchar Charzyków rozgrywany na wodach Jeziora Charzykowskiego w dniach 1-2 maja a organizatorem tych regat był Ludowy Klub Sportowy. Niestety nie pojechaliśmy na te regaty, kilka drobnych usterek łodzi po pierwszej edycji zmusiło nas do pauzy. Jak się okazało po czasie, regaty w klasie Omega Standard nie odbyły się z powodu……, no właśnie zbyt małej frekwencji. Dojechały tylko dwa Standardy i regaty nie mogły być zaliczone. Na regaty te wybrał się Jarek Cieślak z Częstochowy któremu nie udało się zdobyć pierwszych pucharowych punktów.
Czytaj więcej
Trzecia edycja Pucharu Śląska już za nami.
W minioną sobotę i niedzielę 20 i 21.06.2009 na akwenie Przeczyce ścigaliśmy się o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca. Regaty te były trzecią edycja Pucharu Śląska a punkty zdobyte w tych regatach zaliczone zostały również do punktacji Pucharu Polski w klasie Omega standard.
Czytaj więcej


Strony: 1 2 3
© 2010 KSW Hutnik Pogoria