Strona główna Rejsy
AktualnościNasz klubLinkiRejsyGaleria zdjęć
Sponsorzy
Rejsy
Rejs pod barwami KSW Hutnik - Chorwacja 2013

Już po raz kolejny organizujemy rejs morski pod barwami KSW Hutnik. W przyszłym roku planujemy rejs 2 tygodniowy po wodach północnego Adriatyku w terminie od 15 czerwca. Rejs nie jest komercyjny, więc koszty dzielimy na wszystkich członków załogi,( czarter jachtu, paliwo, mariny, wyżywienie). Płyniemy dwoma jachtami, skipperami będą Zbyszek Rosołowski i Adam Kozak. Są jeszcze wolne miejsca , dla chętnych kontakt ze skipperami pod nr telefonu: Zbyszek Rosołowski tel 519 450 250
Adam Kozak tel. 608 696 924
Czytaj więcej
Mazury 2008

Za oknem piękna jesień rozpieszcza nas pogodą i szkoda, że nie możemy jeszcze pożeglować. Sprzęt już jest wyciągnięty z wody i zabezpieczony czeka na zimę w hangarze. Zostaje nam tylko powspominać wakacyjna włóczęgę po jeziorach mazurskich. W tym roku była to szczególna wyprawa, ponieważ wybraliśmy się na nią z przyjaciółmi z klubu.

Czytaj więcej
RELACJA Z REJSU - ZATOKA SAROŃSKA CYKLADY

W dniach od 30 września do 15 października 2008r. odbyliśmy rejs po zatoce Sarońskiej i północno-zachodniej części archipelagu Cyklad. Organizatorem rejsu i yacht skipperem był piszący niniejszą relację - Zbyszek S. Rosołowski – Komandor KSW HUTNIK Pogoria.Jacht BAVARIA 38 wyczarterowaliśmy od armatora greckiego KIRIACOULIS MEDITERANEAN za pośrednictwem firmy czarterowej Piotr Kowalski z Bielska Białej.  Jacht przejęliśmy w Marinie Alimou Kalamaki w Atenach w dniu 30 września 2008r. o godzinie 17.00, gdzie z lotniska dotarliśmy po 50. minutach jazdy autobusem. Dzień i godzinę odbioru jachtu udało się bardzo dobrze zsynchronizować z przelotem samolotem, tak samo powrót do kraju w dniu 16 października. W skład załogi wchodzili jeszcze; Ela moja żona, Marek Ogórek członek KSW HUTNIK Pogoria i sympatycy naszego Klubu; Olawa Marek, Jan Bartosiewicz – Bartek oraz Mira i Andrzej Chatysowie. Oprócz naszej bandery narodowej, pod salingiem nosiliśmy również proporzec klubowy, podkreślając dodatkowo przynależność do KSW HUTNIK Pogoria. Trasa rejsu przebiegała po trasie jak oznaczono na załączonej mapce. Rejs rozpoczęliśmy oczywiście w Alimou Kalamaki. Przebiegał on kolejno przez Aiginę – port o tej samej nazwie co wyspa, Poros, port również o tej samej nazwie co wyspa, Merikhas w zatoce Merikha na wyspie Kithnos, Livadhion w zatoce Livadhi na wyspie Serifos, Foinix w zatoce Foinika na wyspie Siros, Paroikia w zatoce Paroikia na wyspie Paros, w powrotnej drodze ponownie Merikhas i port końcowy Alimou Kalamaki.

 

 

Czytaj więcej


Strony: 1 2
© 2010 KSW Hutnik Pogoria